Přihlášení do emailingu Kmene Mohawk

Zde se můžete přihlásit k odběru emailů od Kmene Mohawk. Při registraci si můžete vybrat, do jakého adresáře se chcete přihlásit a jaké informace Vám budou emailem chodit. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  1. adresář "Nové články". Pokaždé, když sem na web přibyde článek, přijde Vám do emailu automatické upozornění a odkaz přímo na nový článek (budete informováni hned a přímo, "občas se juknout" na stránky nebo oddílový Facebook ale samozřejmě také můžete). V článkách nejčastěji píšeme o tom, co bude (informace o plánovaných podnicích), nebo zveřejňujeme kronikové zápisy (z toho, co bylo).
  2. adresář "Informace pro členy". Čas od času Vám "ručně" pošleme na email nějaké informace, které přímo zde na webu nebudou (důležité informace k programu pro rodiče a členy Kmene, informace o zveřejnění článku na oddílovém portále my.indianipribram.cz, apod.).
  3. adresář "Staří členové". Tento adresář je nejvhodnější pro bývalé členy oddílu a jejich rodiče. Kontaktům v tomto adresáři posíláme jen pozvánky na akce pro staré členy, zajímavé články z historie i současnosti oddílu a PFka. 
  4. adresář "Přátelé". Kontaktům v tomto adresáři posíláme snad jen několik málo zpráv ročně - nejzajímavější a nejdůležitější informace z oddílu a PFka.

Pokud váháte, jaké informace si chcete nechat posílat, zaškrtněte první dva adresáře a budete dostávat všechny emaily. V každém emailu dole v patičce můžete kliknout na "změnit preference" a můžete si některý z adresářů vypnout nebo zase zapnout. pokud nechcete dostávat žádné emaily, klikněte v patičce emailu na "odhlásit se" a už vám žádné emaily nepřijdou.

Vyhrazujeme si právo výběru, komu a jaké informace budeme zasílat (a to zejména informace pro členy).